آقای خبر
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده یگان امداد فاتب گفت: نیرو‌های یگان امداد فاتب متشکل از واحد‌های گشت موتورسوار و خودرویی و نیرو‌های پاس پیاده با اعزام به کلانتری‌های سطح شهر در برقراری امنیت کلانشهر تهران نقش بسزایی داشتند.

وی افزود: ماموران پس از راه اندازی چندین واحد تخصصی گشت زنی و انجام گشت‌های انتظامی به صورت همزمان در سطح شهر موفق شدند تعداد ۱۲ دستگاه خودروی مسروقه، ۹ دستگاه خودروی تحت تعقیب و ۱ دستگاه موتورسیکلت مسروقه را در کمتر از ۴۸ ساعت کشف و سارقان آن‌ها را دستگیر کنند.

[ دوشنبه 3 آذر 1399 ] [ 16:51 ] [ آقای خبر ] [42 بازدید]

٤ هزار و ٦٩٠ نفر برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاران ثبت نام کردند، اظهار کرد: تخصیص سهمیه آرم طرح ترافیک به خبرنگاران از سوى کمیته‌ای ٧ نفره متشکل از نماینده معاونت حمل و نقل و ترافیک، نمایندگانى از ٢ کمیسیون فرهنگى، اجتماعى و کمیسیون عمران و حمل و نقل شوراى اسلامى شهر تهران، معاونت مطبوعاتى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى، انجمن صنفى روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفى مدیران رسانه هاى غیر دولتى و انجمن صنفى عکاسان مطبوعاتى ایران صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه حتى یک فقره آرم طرح ترافیک خبرنگاران بدون نظر اعضای کارگروه ۷ نفره تخصیص داده نشده است، گفت: تعداد سهمیه‌های تخصیصی به مدیران مسئول رسانه‌ها اعلام شد و برابر اعلام و معرفی اسامى خبرنگاران از سوى مدیران مسئول رسانه‌ها، تخصیص سهمیه به خبرنگاران صورت گرفته است.

سعیدیان فر ادامه داد: به ٢٠٦٠ نفر از خبرنگاران سهمیه طرح ترافیک تخصیص یافته و ٢٦٣٠ نفر دیگر نیز برای صدور کارت بلیت مترو معرفی شده اند.

مدیر واحد ساماندهى محدوده و طرح هاى ترافیکى بیان کرد: با تصمیم کارگروه تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری، براى نخستین بار به ١٤٠ رسانه و نشریه جدید که در سنوات گذشته سابقه دریافت طرح ترافیک خبرنگاری نداشته اند، سهمیه تخصیص یافته است.

وى در پایان اعلام کرد: یکی از رسانه‌ها در دو هفته پیش در مکاتبه‌ای با سازمان حمل و نقل و ترافیک خواهان افزایش تعداد سهمیه تخصیصی به آن رسانه بود و در ضمن افرادی که معرفی شده توسط آن رسانه بعضا خبرنگار نبودند که به این درخواست پاسخ مثبت داده نشد، زیرا اولا زمان تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری به پایان رسیده است، ثانیا تغییر در تعداد سهمیه تخصیصی منوط به نظر و رای اکثریت افراد کارگروه خبرنگاری است و سازمان حمل و نقل و ترافیک در این موضوع به تنهایی تصمیم گیر نمیست، ثالثا سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران متعلق به خبرنگارانی و اصحاب رسانه‌ای است که واقعا در این حرفه مشغول به خدمت هستند.[ 1399/3/3 ] [ 5:40 ] [ آقای خبر ] [36 بازدید]

براساس این گزارش، ماموران کلانتری پس از هماهنگی با مقام قضایی، نیمه شب دوم آذر ماه به مخفیگاه متهمان، مراجعه کردند که پس از ورود، متهمان را در حالی که در حال شمارش پول‌های تقلبی بودند، دستگیر کردند.

دو متهم به نام‌ها امین و فرهاد دستگیر شدند و پس از بازرسی از مخفیگاه آنان، ۱۵۰ میلیون ریال تراول تقلبی، کشف شد. در نهایت، متهمان پس از دستگیری و اعتراف به نگهداری تراول‌های تقلبی، به همراه اموال کشف شده به دادسرا منتقل شدند، اما تحقیقات در خصوص مراحل و روند تهیه و چاپ این تراول‌ها و رسیدن به فرد با افراد احتمالی مرتبط با این پرونده، همچنان ادامه دارد.


[ 1399/6/16 ] [ 11:49 ] [ آقای خبر ] [28 بازدید]
.: Weblog Themes By pichak :.

درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین : 2
بازدید امروز : 40
بازدید دیروز : 160
هفته گذشته : 676
ماه گذشته : 3841
سال گذشته : 3841
کل بازدید : 21708
کل مطالب : 15
نظرات : 0
امکانات وب