آقای خبر
لینک دوستان
پيوندهای روزانه
کم خونی در یادگیری و حافظه کودکان تاثیرگذار است؛ بنابراین آن‌ها باید راس ساعت مناسبی بخوابند تا مواد مغذی به بدنشان برسد و فقر آهنشان جبران شود و به اینصورت بدنشان سالم باشد.

او افزود: بررسی روند رشد کودک روی نمودار رشد بسیار مهم است و این روند باید به صورت صعودی حرکت کند، هر گونه کندی در این فرآیند باید پیگیری شود و پزشک باید هر سه ماه یک بار برنامه غذایی کودک را بررسی کند تا رشد متناسب او حفظ شود.

جوزدانی تصریح کرد: مادران باید همواره تغذیه سالم در اختیار کودکان قرار دهند و هیچ وقت تا سن مدرسه خوراکی مضر به آن‌ها داده نشود و نباید فست فود‌ها و انواع غذا‌های ناسالم مانند پفک، ساندویج، پیتزا، پنیر پیتزا و ... به کودکان معرفی شود.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: الگوی تغذیه‌ای بسیار حائز اهمیت است و اگر فردی در سنین کودکی سمت غذا‌های ناسالم نرود دیگر در سنین بزرگسالی به مصرف آن‌ها تمایل نخواهد داشت؛ بنابراین باید تغذیه سالم کودکان حفظ شود و آن‌ها همواره به سمت و سوی مصرف غذا‌های سالم مانند انواع مغز‌ها گرایش داشته باشند و بتوانند در بزرگسالی هم رعایت آن ها را حفظ کنند.
[ يکشنبه 28 آذر 1400 ] [ 11:21 ] [ آقای خبر ] [1 بازدید]

کلیه تایرها باید در زمان نگهداری، از تماس با آب و رطوبت محافظت گردند. سعی کنید لاستیک ها را در محیطی خشک و بدون رطوبت ولی خنک نگهداری کنید. در بسیاری مواقع بدون توجه به فشاری که بار اضافی درون خودرو به لاستیکها وارد میکند، اقدام به حمل بار با خودرو میکنیم. فالکن نیز مانند دیگر عناوین ذکر شده در لیست بهترین تایرهای جهان در ایران حضور داشت و رینگ های 13 تا 16 آن با توجه به قیمت مناسب از طرفداران بسیاری بین مشتریان برخوردار بود. که استفاده درست و اصولی از آن ها در ساخت یک براق کننده، علاوه بر خاصیت زیبایی که دارد، از تایر خودرو در مقابل گرد و غبار و نور خورشید و اشعه های مضر نیز محافظت می کند. به گفته فعالان بازار، تکنولوژی تولیدی اکثر شرکت های ایرانی از نوع بایاس بوده و اکثر تایر های رادیال وارداتی هستند. لاستیک یا همان تایر تنها اجزای خارجی اتومبیل است که تماس مستقیم با سطح زمین پیدا میکند. وجود مواد شیمیایی نظیر نفت، گریس و غیره در انبار و مجاورت تایر موجبتخریب اجزای تایر می گردد. به چه دلیل تنظیم باد تایر ماشین از حالت استاندارد خارج می گردد؟ چنان چه تنظیم باد تایر خودرو زیاد باشد چه مشکلاتی به وجود می آید؟


تاریخ مصرف تمام لاستیک های دنیا در کنار حرف لاتین DOT نوشته می شود که معمولا داری ۱۳ حرف و رقم می باشد. علاوه بر این مواردی که در متن بالا به آن اشاره کردیم در نحوه تنظیم باد لاستیک نقش بسیار مهمی در کارکرد های مختلف مانند حرکت کردن در یک مسیر مستقیم، ترمز گرفتن، میزان چسبندگی به سطح جاده، سرعت زیاد و مصرف مناسب سوخت و … لازم است بدانید که دیواره کناری تایر دارای برخی اعداد و ارقام است که به کمک آن میتوانید عمر تایرها را مشخص نمایید. لازم است که تعداد کافی کپسول آتش نشانی (دستگاه خاموش کننده) در انبار وجود داشته باشد و مطمئن شوید که خروجی های اضطراری انبار مسدود نبوده و براحتی قابل دسترسی باشند. بر خلاف باور خیلی از افراد لاستیکی که عاج لازم را دارد نیاز به تعویض ندارد. لاستیک هایی که آج جهت دار دارند در یک جهت می چرخند و در دیواره بیشتر آن ها فلشی وجود دارد که جهت چرخش را مشخص می کند. توجه کنید که اگر تعداد لاستیک های شما زیاد است آن ها را تقسیم کنید و بعد بچینید. چراکه تعداد زیاد لاستیک ها و قرار گرفتن آن ها روی هم باعث میشود تا فشار روی لاستیک های زیرین بیشتر شود.


از قرار دادن تایرها برروی یکدیگر و به تعداد زیاد در طولانی مدت خودداری شود، در این حالت حداکثر تعداد تایرهای سبک ۱۰ و تایرهای سنگین از ۸ حلقه نباید بیشتر شود. حتی الامکان تایرها را بصورت عمودی روی قفسه های مناسب نگهداری کنیدو درصورتی که تایرها را به حالت افقی روی یکدیگر قرار می دهید نباید ارتفاعچیدن آن ها از 5/1 متر تجاوز کند. این شاخص مقدار وزنی است که ما اجازه داریم بر روی لاستیک وارد کنیم و اگه بیشتر از حد مجاز بیشتر وزن وارد شود باعث ترکیدن لاستیک و موجب تصادف می شود پس بهتر است به این نکته دقت زیادی بکنید. در کناره هر تایر تمام این اطلاعات درج شده است و شما می توانید حتی پیش از خرید هم به آن ها توجه داشته باشید. تایر را در محل خشک و خنک، زیر سقف نگهداری نموده، از قراردادن آن درمعرض نور مستقیم خورشید و دیگر منابع حرارتی خودداری کنید. حتی الامکان از نگهداری تایر برروی زمین آلوده به حلال های نفتی و یا روغن خودداری شود چون این امر موجب متورم شدن لاستیک و نفوذ روغن یا حلال به داخل اجزاء تایر می شود. از قرار دادن تایر در معرض منابع تولید ازن مانند خورشید، مراکز جوشکاریلامپ های بخار جیوه و کابل های فشار قوی خودداری کنید.


تاریخ انقضا: حتما به تاریخ انقضا روی لاستیک دقت کنید لاستیک های تاریخ گذشته هرچند که نو باشد ارزش خریدن ندارد و برای شما خطرات زیادی را به همراه دارد آموزش خواندن تاریخ انقضای روی تایر در مطالب بالا به خوبی توضیح داده شده است. در صورت امکان، تایرها را بر روی رینگ نصب نموده و به میزان 25 درصد فشار باد داخلی استاندارد باد زده و بصورت عمودی (ایستاده) نگهداری نمایید. به هر حال برای جلوگیری از ترک در محل تا خوردگی سوزن تیوب را باز نموده تا کمی هوا در داخل تیوب وارد شود و از شدت تاخوردگی بکاهد. تایرها نباید نزدیک به گازوئیل یا روان کننده ها نگهداری شوند، زیرا لاستیک بدنه تایر، گازهای تبخیر شده از گازوئیل و روان کننده ها را جذب نموده و باعث خرابی تایر می گردد. امروزه طرز ساخت واکس لاستیک نانو در اختیار افراد متخصص قرار دارد که یک محصول با کیفیت جهت صیقلی و شفاف کردن لاستیک خودرو شما می باشد. در این بخش از مجله یدک یار قصد داریم تا اطلاعاتی “درباره لاستیک” را در اختیار شما قرار داده و ویژگی های آن را به شما معرفی کنیم. در میان انواع مختلف آج، آج تایر جهت دار/ نامتقارن بهترین نوع آن است که در این نوع تایر از الگوی آج V شکل جهت تخلیه بهتر آب (آب پیمایش) استفاده می شود که این حالت باعث می شود تایر در هوای خشک چسبندگی داشته باشد.

منبع:

https://www.firestonecompleteautocare.com/tires/buy-tires-online/

https://tireonlineshop.com/product_brand/barez/


[ يکشنبه 28 آذر 1400 ] [ 11:19 ] [ آقای خبر ] [631 بازدید]

عوامل بساز زیادی وجود دارد که برای ببهینه سازی وب سایت و بالا ردن رتبه ی وب سایت در جت و جوی گوگل و سایر مرور گر ها باید مورد توجه قرار دهید. اما تاثیر همه ی این عوامل یکسان نیست؛ برخی از عوامل در رتبه ی سئوی سایت شما تاثیر بسزایی دارند و لازم است به طور ویژه مورد توجه قرار بگیرند. با توجه به اینکه مرور گر هایی مثل گوگل همواره در حال به روز رسانی الگوریتم خود می باشند بنابراین تعیین عواملی که موجب بهینه سازی سایت می شوند کار آسانی نیست و بسته به شرایط و به روز رسانی گوگل تغییر می یابد. در ادامه برخی از عوامل موثر بر بهینه سازی سایت ،که از مطالعه و بررسی موتور های جست و جو به دست آمده اشاره می شود.

* محتوا

محتوای سایت یکی از مهم ترین عوامل موثر در بهینه سازی و سئوی سایت است؛ این امری پذیرفته در بین همه ی افراد است اما نکته ی مهم این است که چگونگی تولید محتوا و نحوه ی قرار گیری محتوا در سایت نیز حائز اهمیت است.

اگر میخواهید محتوای شما رتبه ی سئوی سایت شما را بالا ببرد باید مطالب و محتوای سایت خود را به گونه ای ارائه دهید که برای همه ی مخاطبین به آسانی قابل درک باشد و به راحتی مورد استفاده قرار بگیرند. اگر شما حجم زیادی از مطالب را بدون توجه به اینکه مخاطب هنگام خواندن مطالب شما چه تجربه و احساسی خواهد داشت در وب سایت خود ارائه دهید کاربران خود را از دست خواهید داد و رتبه ی سایت شما پائین می آید. بررسی ها نشان داده اند مطالب طولانی تر بیشتر از مطالب کوتاه به بهینه سازی سایت شما کمک می کند. بنابراین از آنجایی که محتوا تاثیر زیادی در بهینه سازی و رتبه ی سئوی سایت شما دارند و باعث ترغیب کاربران شما برای بازدید مجدد از وب سایت شما و معرفی آن به دیگران می شود منطقی است که وقت و انرژی زیادی را صرف ارائه ی محتوای مناسب و مفید به مخاطبین خود نمائید.

https://1da.ir/blog/17-reportaj-reasons-to-buy-shared-hosting

* بک لینک

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم برای بهینه سازی وب سایت بک لینک است. در گذشته تعداد سایت لینک دهنده اهمیت داشته است اما امروزه تنوع و کیفیت بک لینک نیز فاکتور مهمی محسوب می شود. از این رو برای اینکه بتوانید از بک لینک ها برای بهینه سازی سایت خود استفاده کنید لازم است ابتدا محتوای مفید و مطمئن تولید کنید سپس این محتوا را به اشتراک بگذارید؛ با اشتراک گذاری مطالب افرادی که با شما زمینه ی فعالیتی مشترکی دارند و مطالب شما را مفید و کاربردی می دانند، با گذاشتن لینک مطالب شما در وب سایت خود، باعث می شوند افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید کنند؛ در نتیجه رتبه ی سئوی سایت شما بالا می رود.

* موبایل دوست بودن

این فاکتور از عوامل نسبتا جدیدی است که می تواند در بهینه سازی وب سایت شما موثر باشد. به دلیل افزایش گسترده ی جست و جواز طریق موبایل، هر چه وب سایت شما سازگاری بیشتری با موبایل و تبلت داشته باشد رتبه ی بهتری در صفحات نمایش جست و جو دریافت می کند. امروز گوگل تنها به این دلیل که وب سایت شما با موبایل سازگاری دارد رتبه ی بهتری به وب سایت شما نمی دهد بلکه سایت شما باید از ابتدا برای موبایل طراحی شده باشد.

اما این تنها عواملی نیستند که می توانند در بهینه سازی وب سایت شما موثر باشند؛ بدون شک عوامل متعدد دیگری نیز وجود دارد که در کنار این عوامل می توانید مورد توجه قرار دهید تا بتوانید وب سایت خود را بهینه نمائید و رتبه وب سایت خود را در صفحات نمایشگر گوگل ارتقا دهید.

[ پنجشنبه 27 آبان 1400 ] [ 16:05 ] [ آقای خبر ] [11 بازدید]


حال برای آگاهی بیشتر از اینکه بهترین مارک روکش صندلی کدام است این مقاله را تا اخر بخوانید. این نوع روکشها برخلاف روکشهای پارچهای در تابستان موجب گرمای بیشتر خودرو عرق کردن میشوند و در زمستان موجب میشوند داخل خودرو دیرتر گرم شود و سرنشینان سرمای بیشتری را تحمل نمایید. ــ اقیلم را در نظر بگیرید: اگر در مناطقی زندگی میکنید که همیشه با نور خورشید سر و کار دارید پس به شما توصیه میکنیم اصلاً و ابداً سراغ روکشهای تیره رنگ نروید، همان طور که احتمالاً میدانید رنگهای تیره قابلیت جذب نور بیشتر و ذخیره گرمای بیشتری دارند، پس اگر از در مناطق گرم یا با نور خورشید شدید زندگی میکنید به شما توصیه میکنیم از رنگهای روشن برای روکش صندلی استفاده کنید. با وجود تنوع در طیف رنگی روکش های صندلی پارچه ای صاحبان خودرو می توانند متناسب با رنگ خودرو خود روکش پارچه ای مناسب را انتخاب کنند. آیا بهترین برند روکش خودرو را می شناسید؟ برای اینکه بتوانیم در این اوضاع بد اقتصادی و شرایط بیماری کرونا بهترین برند روکش صندلی را انتخاب کنیم باید تمامی موارد و المانهای یک روکش صندلی خوب را در نظر بگیریم .

از این رو از انواع لوازم جانبی خودرو برای محافظت از خودرو خود بهره می برند. همچنین دارای خاصیت ضد تعریق بوده و مانع از عرق نمودن بدن حتی در دراز مدت می گردد. در روکش های صندلی ترکیبی قسمت نشیمن و بخش هایی که بدن با آن تماس دارد از پارچه می باشد که به تعدیل گرما و سرما کمک می کند. در روکشهای صندلی ترکیبی قسمت نشیمن و بخش هایی که بدن با آن تماس دارد از پارچه می باشد که به تعدیل گرما و سرما کمک می کند. از مزایای استفاده از روکش های صندلی پارچه ای برای خودرو می توان به کاهش تعریق مخصوصا در فصل تابستان اشاره نمود. از جمله لوازم جانبی خودرو می توان به انواع روکش صندلی خودرو اشاره نمود که در طرح های مختلف در بازار موجود می باشد. در میان انواع روکش صندلی خودرو می توان به روکش های ترکیبی اشاره کرد که امروزه با استقبال خریداران روبرو می باشد. برای انتخاب رنگ مناسب برای روکش یا می توانید رنگ های ضد انتخاب کنید یا رنگ هماهنگ با اجزای خودرو. از دیگر روکش های صندلی خودرو روکش های پارچه ای است که با تنوع در طرح و رنگ در بازار موجود می باشد.  

در زمان خرید روکش فرمان دقت داشته باشید که بعضا غربیلک فرمان با روکش هر دو با هم به فروش می رسد که بهتر است غربیلک فرمان را به خود فروشنده بفروشید چون او آن را خریداری می کند. افرادی که ساعت های بیشتری را مشغول رانندگی می باشند می توانند از این روکش ها که ماساژور هم دارند استفاده کنند. روکش های صندلی با کیفیت در فروشگاه اسپرت خودرو عرضه می شود. روکش صندلی خودرو که به آن رویه صندلی هم گفته می شود. شاید به ظاهر تولید روکش صندلی خودرو در نگاه تعدادی از افراد جامعه با توجه به تعدد فروشگاههای زیادی که در سطح شهر وجود دارد ساده به نظر برسد . پرسنل متبحر با دانش کافی از مهمترین آیتمهایی است که یک سازمان به آن نیاز دارد . هر یک از این جنس ها معایب و مزایای خاص خود را دارند که در قسمت های قبلی به صورت کامل به توضیح تک تک آن ها پرداخته شد. صندلی های تعدادی از خودرو ها دارای تودوزی های ظریف و زیبا هستند و صاحبان این خودرو ها برای حفاظت از آن اقدام به روکش نمودن صندلی می نمایند.

برای خرید یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع روکش صندلی می توانید به راحتی از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام کرده و از این طریق سفارشتان را به ثبت برسانید. با توجه به این که روکش صندلی در انواع و کیفیتهای مختلف در بازار وجود دارد، در این گزارش قصد داریم به انتخاب خریداران در این زمینه کمک کنیم. ما در شرکت اسپرت سهند علاوه بر انواع روکش صندلی ، روکش فرمان اتومبیل را نیز در انواع مختلف موجود داریم تا بتوانیم این محصول را نیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. یکی دیگر از انواع تو دوزی خودرو انجام آن بر روی داشبورد است. از دیگر انواع روکش صندلی خودرو می توان از روکش های صندلی با جنس پارچه نام برد که در کنار دوام بالا از تنوع در طرح و رنگ برخوردار است. از دیگر مزیت های این نوع روکش ها نسبت به روکش های چرمی دوام بیشتر و راحتی بالاتر آنهاست. روکشی که ضخامت و وزن بیشتری داشته باشد، دوام و طول عمر بیشتری هم دارد؛ در مقابل روکشهای نازک و سبک، مقاومت کمتر و عمر کوتاهتری دارند.

منبع:

https://behnikan.ir/product-category/خودرو-و-ابزار/روکش-صندلی/ایرانخودرو/روکش-صندلی-پژو-206/


[ سه شنبه 11 آبان 1400 ] [ 16:23 ] [ آقای خبر ] [10777 بازدید]


در دنیای امروز، ارز‌های دیجیتال محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم کسب کرده‌اند و به عنوان پدیده‌ای نوظهور کاربرد‌های فراوانی در دنیای تجارت دارند. بنابراین، بهتر است اطلاعات خود را در مورد این ارز‌های دیجیتال افزایش دهیم. در واقع، ارز‌های دیجیتال یکی از غیر قابل پیش‌بینی‌ترین بازار‌های مالی می‌باشند که خلق شده‌اند. قیمت ارز‌های دیجیتال به صورت مداوم در حال تغییر می‌باشد و ارزش آن‌ها به صورت لحظه‌ای است. به بیان دیگر، ممکن است یک ارز دیجیتال در طول روز در قیمت‌های متفاوتی خرید و فروش شود. همچنین، ارز‌های دیجیتال متنوعی در بازار موجود است که روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. ولی در بین ارز‌های دیجیتال مختلف می‌توان به بیت کوین اشاره کرد که تقریبا 70 درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال را در اختیار دارد، در حالی‌که 30 درصد سهم بازار به آلت کوین‌های مختلف تعلق گرفته است.

در واقع، بیت کوین را می‌توان یک تحول بسیار بزرگ بعد از خلق اینترنت در نظر گرفت. ولی این ارز دیجیتال آینده‌ای نامعلوم داشته و به طور یقین نمی‌توان گفت که بیت کوین با تبدیل‌شدن به یک ارز ذخیره جهانی همانند دلار بتواند حداکثر کارایی خود را اثبات کرده و بازار‌های مالی آینده را تحت تاثیر قرار دهد. ولی همان‌طور که می‌دانید امروزه بیت بین به یک ارز مستقل تبدیل شده و تعداد بسیار زیادی از کشور‌های توسعه یافته این ارز دیجیتال را به رسمیت شناخته و در تبادلات روزمره خود مورد استفاده قرار می‌دهند.

نگاهی کوتاه به برخی مزایای بیت کوین

در واقع، بیت کوین یک ارز دیجیتال می‌باشد که به هیچ یک از کشور‌ها وابسته نیست. همچنین، شما به وسیله بیت کوین می‌توانید هزاران بیت اطلاعات را در چند ثانیه به نقاط مختلف دنیا ارسال کنید. می‌توان به این نکته مهم اشاره کرد که فناوری بلاکچین تمامی مراحل کاغذ بازی انتقال پول را حذف خواهد کرد. پذیرش این فناوری به طور قابل توجهی هزینه‌های بهره برداری را کاهش داده و هزینه سرمایه‌ای را افزایش خواهد داد. طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، میزان سرمایه گذاری بلاکچین در بازار‌های انرژی تا سال 2025 بیشتر از 35 میلیارد دلار خواهد بود. از مهم‌ترین مزایای بازار‌های ارز دیجیتال می‌توان به این نکته اشاره کرد که مشاغل جدیدی در زمینه برنامه نویسی ایجاد خواهد شد.

اشاره‌ای کوتاه به مشکلات پیش روی افزایش قیمت بیت کوین در آینده

متاسفانه برخی مشکلات ساختاری در بازار‌های مالی موجود می‌باشد که از جمله این مشکلات می‌توان به کم بودن اطلاعات از فضای کریپتو، رویکردهای عجیب اقتصادی و نو‌ظهور بودن بازار‌های ارز‌های دیجیتال اشاره کرد. طبق اظهارات گلدشتاین، هزینه تراکنش ارسال و مبادله بیت کوین تا سال 2030 به میزان قابل توجهی بالا خواهد رفت. احتمال درست بودن این نظریه وجود دارد زیرا در غیر این صورت ماینر‌ها میزان انگیزه و امید لازم را برای استخراج بیت کوین نخواهند داشت.

راهنمای خرید بهترین سرور مجازی ترید برای بایننس

البته برای استفاده روزانه از بیت کوین در مبادلات باید شرایطی مانند کاهش نوسانات قیمتی به وجود آید. رائول پال (Raoul Pal)، مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs) این مسئله را یک مشکل اساسی در استفاده روزمره بیت کوین می‌داند. ولی طبق پیش‌بینی‌های انجام گرفته نوسانات قیمت بیت کوین تا سال 2030 کاهش خواهد یافت.

در سال‌های اخیر ارز‌های دیجیتال به خصوص بیت کوین توسط سامانه‌ها و سیستم‌های مالی مختلف حمایت شده است. ولی با این وجود بیت کوین هنوز هم نتوانسته جای مناسب خود را در بازار‌های مالی به­دست آورد. با توجه به مشکلات موجود که بر سر راهِ استفاده از بیت کوین در چهارچوب معاملات روزمره وجود دارد، بسیار بعید است که بتوان از بیت کوین برای معاملات اقتصادی و تبادلات مالی استفاده کنیم.

[ پنجشنبه 15 مهر 1400 ] [ 18:17 ] [ آقای خبر ] [16 بازدید]

تعمیر کولرگازی _ سرویس کار کولر در تهران

آیا قصد تعمیر کولرگازی خود را دارید؟ آیا به دنبال سرویسکار کولرگازی متخصص در تهران هستید؟ امروزه در تمام خانه ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها کولر گازی تقریبا جای خود را پیدا کرده است. افراد بسیاری دنبال سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی منحصر به فردی برای منزل یا محل کارشان هستند که در این میان کولرگازی محبوبیت بسیار زیادی دارد.

با نصب و تعمیر کولرگازی تقریبا نیاز افراد به گرما و سرما برطرف می‌شود. گاهی اختلال در این سیستم مانند وسایل برقی دیگر ممکن است پیش بیاید. در این صورت شما به تعمیرکار کولر گازی نیاز دارید. اگر تعمیر کولرگازی به تعویق بیفتد باعث خسارت و هزینه های زیادی برای شما می‌شود. امروز قصد داریم تا شما را با نحوه تعمیر کولرگازی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

انواع کولرگازی

· کولرگازی مدیا

· کولرگازی کین الکتریک

· کولرسازی کریر

· کولرسازی اجنرال

· کولرسازی ایستاده

· کولرسازی پنجره ای

· کولر سازی آکس

· کولر سازی گری

· کولرگازی پاناسونیک

طریقه نصب کولرگازی

کار نصب کولرگازی را می‌توانید شخصا انجام دهید اما برای تعمیر کولرگازی پیشنهاد ما این است که حتما از متخصص این کار کمک بگیرید.

نصب پنل داخلی

1. برای نصب کولرگازی ابتدا مکانی بدون مانع بر روی دیوار خود پیدا کنید.

· مکانی که نور مستقیم خورشید و و گرما زیادی دارد را انتخاب کنید.

· پنل داخلی کولرگازی باید حداقل 1 متر دورتر از آنتن یا خطوط اتصال برق نصب شود.

· مکان‌هایی که امکان نشت گاز و غبار را دارد انتخاب نکنید.

· پنل داخلی کولرگازی به حداقل 6 اینچ یا 15 سانتی متر فضای باز از هر چهار طرف نیازدارد.

2. صفحه نصب ایمن سازی شده را نصب کنید.

· پایه نصب از طرف عمودی و افقی باید برای نصب هم تراز باشد.

· در نقاط مناسب با استفاده از مته محل پیچ‌های پایه را سوراخ کنید.

3. سوراخ متناسب برای لوله کولرگازی ایجاد کنید

· یک فلنج انعطاف پذیر را داخل حفره ایجاد شده قرار دهید.

· یک حفره با قطر ۳ اینچ یا به عبارتی هفت و نیم سانتی‌متر را بر روی دیوار ایجاد کنید.

4. اتصالات الکتریکی را چک کنید

· کاور پنل جلویی واحد را بردارید

· کابل‌های برق را به پایانه پیچ متصل کنید

5. لوله ها را متصل کنید

· لوله را با دوآچار محکم به واحد داخلی متصل کنید.

· برای اطمینان از تخلیه جریان آزاد آب، لوله را در پایین قرار دهید.

· یک لوله pvc به طول یک و چهار دهم اینچ یا ۶ میلی‌متر، کوتاه‌تر از سطوح داخلی و خارجی دیوار، برش دهید.

· درپوش لوله را در انتهای داخلی لوله pvc قرار داده و لوله را داخل دیوار بگذارید.

· لوله‌ها و کابل‌های متصل شده را از طریق حفره‌های ایجاد شده به داخل دیوار هدایت کنید.

· لوله تخلیه آب را به پایه واحد داخلی کولر گازی وصل کنید.

نصب پنل خارجی

· دستگاه را در محلی نصب کنید که هوای مورد نیاز به راحتی توسط دستگاه دمیده شود.

· خروجی و ورودی دستگاه نباید پوشانده شود.

· محل نصب باید استحکام لازم را جهت تحمل وزن دستگاه داشته باشد.

· در محل نصب نباید خطر نشت گاز‌های قابل اشتعال وجود داشته باشد.

· فضای لازم جهت انجام عملیات سرویس و تعمیرات را در اطراف پنل خارجی در نظر داشته باشید.

· پنل خارجی را در نزدیکی آنتن‌های ماهواره بی‌سیم نصب نکنید.

· در صورت نصب پنل خارجی روی بام و شیروانی و سطوح افقی و شیب دار از تراز بودن پنل اطمینان حاصل کنید.

طریقه تنظیم داکت اسپلیت

برای اینکه در فصل زمستان یا تابستان از داکت اسپلیت استفاده کنید، لازمه است که آن را تنظیم کنید. برای نحوه تنظیم سرمایش یا گرمایش لازم است تا تنظیمات داکت اسپلیت را با توجه به فصلی که در آن هستید، انجام دهید. اینکار باعث می‌شود تا از دردسرهای تعمیر کولرگازی برای مدت زیادی راحت شوید. تنظیمات قبلی آن را غیر فعال کنید. اگر در زمستان هستید روی حالت گرمایش و اگر در تابستان هستید در حالت سرمایش تنظیم کنید.

تنظیم سرمایش داکت اسپلیت

· برای تنظیم سرمایش باید گاز مبرد داکت اسپلیت را بررسی کنید و شارژ گاز داکت اسپلیت را انجام دهید.

· سپس کمپرسور را بررسی و آن را به صورت جدا گانه راه اندازی کنید تا کمپرسور به درستی کار کند.

· درمرحله بعد پس از تنظیم سرمایش کولر گازی تمام پنجره، در، پرده و را ببندید تا از هیچ روزنه‌ای باد داکت اسپلیت شما خارج نشود و تنظیمات سرمایشی را انجام دهید.

· سپس برای تنظیم سرمایش داکت اسپلیت دکمه cool روی ترموستات داکت اسپلیت را فعال کنید و دمای ترموستات داکت اسپلیت را طبق دمای دلخواه خود تنظیم نمایید. بهترین دما برای منازل 26 الی 24 درجه می‌باشد.

· در مرحله آخر تنظیم سرمایش داکت اسپلیت را روشن کرده و از باد خنک آن لذت ببرید. اینکار باعث می‌شود تا از هرگونه تعمیر کولرگازی در آینده بی‌نیاز شوید.

تنظیم گرمایش داکت اسپلیت

· برای تنظیم گرمایش داکت اسپلیت باید هواگیری انجام شود، تا در زمان گرم کردن محیط سر و صدا ایجاد نکند.

· در این مرحله از تنظیم گرمایش داکت اسپلیت دکمه Heat روی ترموستات را فعال کنید.

· سپس درجه گرمایش را معین کنید. برای مثال ابتدا آن را روی 20 درجه تنظیم کنید، اگر هوای آن سرد بود درجه آن را اضافه کنید تا محیط گرم شود.

· بهتر است که کم کم درجه داکت اسپلیت را اضافه کنید زیرا اگر به صورت ناگهانی درجه آن را روی 24 بگذارید محیط را بیشتر از حد معمول گرم خواهد کرد.

· حال می‌توانید با توجه به نکات گفته شده گرمایش سیستم داکت اسپلیت را با خیال راحت روشن کرده و از دمای محیط خود لذت ببرید بدون اینکه نیاز به تعمیر کولرگازی داشته باشید.

سه اصل مهم لوله کشی کولرگازی

خشک بودن داخل لوله ها:

هرگز داخل لوله‌ها هوا ورطوبت نباید وارد شود، زیرا موجب صدمه دیدن کمپرسور و تجهیزات حساس سیستم می‌شود.

تمیز بودن داخل لوله ها:

گرد و غبار و ذرات ریز نباید وارد لوله‌ها شود، زیرا موجب گرفتگی سیستم می شود.

محکم بودن اتصالات:

اتصالات پیچی باید محکم نصب شوند، زیرا در غیر این صورت بیشترین موارد نشتی از همین قسمت‌ها می‌باشد.

زمان سرویس و تعمیر کولرگازی


در همین ابتدای کار پیشنهاد می‌کنیم کار سرویس و تعمیر کولرگازی خود را طی دوره‌ای شش ماهه انجام دهید. تا سلامت دستگاه خود را برای مدت طولانی افزایش داده و باعث کاهش هزینه‌ها شوید.

سرویس و تعمیر کولرگازی باعث افزایش بهره وری دستگاه و کاهش هزینه های قبض برق می‌شود. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوای داخل خانه را به خوبی به گردش در بیاورد. کولرگازی مدت زیادی در روز کار می‌کند و ممکن است شما مجبور شوید تنظیمات دمایی را دائما عوض کنید و با این وجود ممکن است با کارکرد بیشتر کولرگازی احساس راحتی نداشته باشید.
قبل از اینکه عیب‌های دستگاه بزرگ‌تر و بیش‌تر شود و هزینه‌های بیشتری برای سرویس و تعمیر کولرگازی برای شما داشته باشد، بهتر است ایرادات آن را پیدا کنید.
سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شده را شناسایی و رفع نماید. توصیه می شود که با مراقبت و سرویس‌های دوره‌ای عمر دستگاه کولر گازی خود را افزایش دهید. کولرگازی زمانی درست کار می‌کند که به صورت مرتب سرویس شود.

اگر یک قطعه از دستگاه به خوبی کار نکند باعث می‌شود به کل دستگاه آسیب وارد شده و زودتر از موعد دستگاه خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عملکرد خوب، باعث استرس و فشار کم‌تر روی همه ی اجزاء دستگاه می شود تا در طول مدت زمان استفاده، کولر گازی شما بیشترین عملکرد را نسبت به دستگاهی که سرویس نمی‌شود، داشته باشد.

خدمات تعمیر کولرگازی

پکیج‌هایی که در زمینه سرویس و تعمیرکولرگازی وجود دارد شامل موارد زیر است:

· تعمیر برد کولرگازی

· تعویض یا تعمیر کمپرسورکولرگازی

· تعمیر یا تعویض موتور فن کولرگازی

· تعمیر و تعویض قطعات اصلی در سرویس و تعمیر کولرگازی

مشکلات رایج کولرگازی

· روشن نشدن کولرگازی یا سیستم تهویه هوا مرکزی

· فیلتر هوای کثیف

· کاهش سرمایش کولرگازی

· صدای غیر معمول و یا لرزش کولر گازی

· خاموش و روشن شدن خودکار کولرگازی

· خرابی فن بیرونی یا همان کندانسور

· خرابی برد کولر گازی، آبریزی کولر گازی

· وجود برفک روی لوله ها

· خرابی فن پنل داخلی کولر گازی

· روشن نشدن سیستم تهویه هوای مرکزی

معرفی شرکت نصب و تعمیر کولرگازی

اگر برای شما این سوال مطرح هست که تعمیرکار حرفه ای کولرگازی از کجا پیدا کنید، ما به شما شرکت بدادم برس را پیشنهاد می‌کنیم. هر مشکلی که در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی دارید با مراجعه به تیم بدادم برس می‌توانید مشکلات کولر گازی خود را حل کنید آن هم به دست حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران. برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره رایگان برای سرویس،تعمیر و نصب کولرگازی با متخصصان ما ارتباط بگیرید.

[ 1400/6/9 ] [ 23:40 ] [ آقای خبر ] [18 بازدید]
به نقل از ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، معاون عملیات منطقه‌ای ارتش آمریکا در وزارت دفاع این کشور گفت که دسترسی به فرودگاه کابل بسیار حساس بوده و نیازمند همکاری با طالبان است.

وی در نشستی خبری گفت که وضعیت فرودگاه کابل در حال حاضر ایمن است و گزارشی از حوادث مشابه تیراندازی امروز -‌دوشنبه- دریافت نشده است.

این مقام نظامی گفت که واشنگتن در حال بررسی وضعیت در فرودگاه کابل است تا امنیت را برقرار کند.
[ سه شنبه 2 شهريور 1400 ] [ 10:36 ] [ آقای خبر ] [19 بازدید]

روغن آرگان یکی از بهترین و کمیاب ترین چیزهایی می‌باشد که سرشار از خاصیت برای پوست و مو است. داشتن پوستی صاف و شفاف و موهایی پرپشت و درخشان آرزوی همه‌ی انسان ها می‌باشد. زیرا باتوجه به اینکه زیبایی نسبی است اما پوست صاف و مویی پرپشت و درخشان در همه‌ی سلیقه ها از ویژگی های زیبایی محسوب می‌شود. از این رو خیلی از افراد به دنبال راهی برای رسیدن به این موارد هستند. به صورت کلی مو یکی از سلول های زنده ی بدن می‌باشد! بعضی از افراد گمان می‌کنند مو نیازی به تغذیه و رسیدگی ندارد. اما اگر به آن رسیدگی نشود قطعا منجر به ریزش مو و در نهایت زشتی آن می‌شود. همانطورکه شما در طول روز نیاز به غذا دارید مو هم با توجه به زنده بودن سلول هایش نیاز به رسیدگی و تغذیه دارد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد روغن آرگان و ویژگی های آن برای مو صحبت کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

روغن آرگان و ویژگی‌های آن

روغن آرگان از هسته درخت آرگان گرفته شده است. این درخت در ناحیه سوس مراکش می‌باشد. در واقع درخت آرگان فقط در مراکش به صورت خود رو یافت می‌باشد. به همین دلیل یک گیاه کمیاب محسوب می‌شود. این روغن برای پوست و مو بسیار خاصیت دارد. در بارداری هم توصیه شده است که از این روغن استفاده شود. در ادامه خواص آن را به صورت جزیی تر ذکر می‌کنیم.

خواصی که با خوردن روغن آرگان حاصل می‌شود:

- جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی

- کاهش فشار خون

- تنظیم کلسترول بدن

- پیشگیری از سرطان

- افزایش ایمنی بدن

- کمک به گوارش

خواصی که با مصرف روی پوست حاصل می شود:

- ضد التهاب پوستی

- خاصیت ضدپیری زودرس

- درمان ترک های پوستی

- درمان ترک های حاصل از بارداری

- درمان خشکی بیش از حد پوست

- جلوگیری از ایجاد چروک های پوستی

- مرطوب کنندگی لب

- خاصیت براق کنندگی پوست

- خاصیت شفافیت پوستی

- جلوگیری از آسیب های ناشی از آفتاب

- درمان زخم های پوستی

- درمان آکنه و جوش

خواص روغن آرگان برای مو چیست؟

خواص روغن آرگان برای مو و درمان آن بسیار زیاد است. بخشی از آن ها را در ادامه گفته ایم.

- جلوگیری از ریزش مو. روغن آرگان به درمان ریزش مو بسیار کمک می‌کند. اما در حین درمان می توانید از لوسیون ضدریزش مو هم استفاده کنید. لوسیون ضدریزش مو به شما کمک می کند تا موهای ریخته شده را دوباره برگردانید و از ریزش بیشتر مو هم جلوگیری می کند. از طرفی از مواد اولیه گیاهی ساخته شده است. یعنی هیچگونه ضرری برای پوست و مو ندارد و کاملا ضد حساسیت می‌باشد. خاصیت استفاده از مواد اورگانیک و گیاهی این است که به مرور زمان به صورت ریشه ای مشکل ریزش مو را حل می‌کند. پس می‌توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید اما توجه داشته باشید که حتما باید از لوسیون اصل و برند استفاده کنید یعنی نباید فیک باشد چون مواد اولیه‌ی ساخت آن مشخص نخواهد بود!

- درمان موخوره مو. شما با مصرف روغن آرگان بعد از استحمام می‌توانید برای همیشه از موخوره ی مو خلاص شوید. موخوره برای مو بسیار مضر است و به مرور زمان باعث می‌شود که رشد کرده و به ریشه ی سر برسد. علاوه بر این ها موخوره باعث می‌شود ظاهر موی شما زشت و نامنظم به نظر برسد و مو را از یک دستی جدا می‌کند.

- درمان خشکی مو. تقریبا همه ی خانم ها از خشکی مو رنج می‌برند. این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما مهم ترین علت خشکی مو این است که از شامپوهایی استفاده می شود که مناسب نیستند و همچنین کاملا فیک و تقلبی هستند. برای موی خود باید هزینه کنید بنابراین به دنبال مواد ارزان قیمت نباشید زیرا قطعا آسیب هایی به موی شما خواهد رسید که برای درمان آن ها مجبور به هزینه های خیلی بالاتر خواهید بود. خشکی مو به علت کم بودن آب بدن هم می‌باشد. می‌توانید در طول روز از آب بیشتری مصرف کنید. به این ترتیب آب بدن شما تامین می‌شود.

- درمان شوره سر. شوره یکی از بیماری های رایج در بین افراد می‌باشد. اگر زیاد باشد و درمان نشود ممکن است موجب ریزش مو شود! بنابراین آن را جدی بگیرید. علاوه بر ریزش مو ظاهر مو را هم زشت می کند و اعتماد به نفس را از بین می‌برد. بنابراین باید برای درمان آن اقدام نمایید. ابتدا شامپوی خود را تغییر دهید تا پوست سر شما را درمان کند. همزمان با شامپو بعد از حمام از روغن آرگان استفاده نمایید تا چربی سر شما را تنظیم نماید. برای شامپو هم می‌توانید از شامپو ضد ریزش اورلین استفاده کنید.

- درخشان شدن و براقی مو. روغن آرگان را که به مرور زمان استفاده می‌کنید متوجه می‌شوید موهای شما نسبت به قبل نرم تر درخشان تر شده است. این خاصیت روغن آرگان می‌باشد. به مرور زمان ساقه های موی شما را ترمیم می‌کند و هرگونه شکستگی و خرابی مو را از بین می برد.

- محافظت مو از حرارت. بعد از حمام بسیاری از افراد مو را سشوار می‌کنند. حرارت مستقیم به مو به مرور زمان باعث می‌شود که مو حالت شکنندگی به خود بگیرد. همچنین موخوره هم مهمان موی شما خواهد شد. از طرفی به مو اجازه می‌دهید که کاملا خشک شود! این ها فقط در صورتی از بین می‌رود که یا موی خود را سشوار نکنید و یا اینکه مو را قبل از سشوار حتما آغشته به روغن آرگان کنید تا از موی شما در برابر حرارت مستقیم جلوگیری کند. علاوه بر سشوار مو کارهایی مانند اتوی مو و فر کردن مو به کمک دستگاه بابلیس هم به مرور زمان مو را خشک و بدحالت می‌کند.

- تامین ویتامین های مورد نیاز مو. روغن آرگان حاوی ویتامین e می‌باشد. از طرفی انواع ویتامین های دیگر را که برای مو ضرروی هستند داخل خود دارد. اگر ویتامین‌های بدن شما تامین نباشد کم کم به موی شما هم آسیب می‌رسد زیرا مواد مغذی به آن نخواهد رسید.

- کاهش وز شدن مو. همانطور که گفتیم بعضی از شامپو ها و همچنین سشوار بیش از حد مو باعث می‌شود که مو حالت زیبای خود را از دست بدهد و وز یا فر شود. روغن آرگان از وزشدگی مو کاملا جلوگیری می‌کند زیرا اجازه ی خشک شدن را به آن نمی‌دهد.

- کمک به رشد مو. این روغن به شما کمک می‌کند که رشد موی بیشتری از قبل داشته باشید. با ماساژ آن به سر می‌توانید به این ویژگی پی ببرید.

نکته ای که مهم است و قابل توجه می‌باشد این است که همیشه خرید جنس فیک از نخریدن ان بهتر است! اگر روغن آرگان فیک را خریداری کنید نه تنها روی موی شما اثر مثبتی نخواهد داشت بلکه باعث می‌شود که مو از قبل هم بیشتر بریزد. پس دقت کنید حتما روغن آرگان را از نمایندگی‌های معتبر مانند اورلین خریداری کنید. زیرا این روغن را با ضمانت به شما می‌دهند.

[ سه شنبه 2 شهريور 1400 ] [ 10:36 ] [ آقای خبر ] [14 بازدید]
مدلهای جدیدی که در چند سال اخیر، شیرهای ظرفشویی آشپزخانه را دچار تحول کرده است طرح های شلنگدار هستند. این شرکت در سال 83 موفق شد نظام مدیریت کیفیت را پیاده سازی کند و گواهینامه Iso 9001-2008 را دریافت نماید. زمانی که برای خرید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی اقدام میکنید، درمییابید که هر چقدر تنوع بیشتر میشود، به همان میزان برای انواع شیر آب قیمتهای متفاوت ارائه خواهد شد. بهعنوان مثال در برخی شیرها، کارتریج خاصی به کار رفته که در صورت خراب شدن اگر توان تهیه آنها را در بازار داخلی کشورمان نداشته باشید مجبور خواهید شد کل شیر را عوض کنید که برای شما تجربهای گران خواهد بود. از این وسیله می توان در اماکن مختلفی مانند رستوران، بیمارستان، هتل، محیط های اداری و حتی خانه نیز استفاده کرد. همانطور که از نام این مدل می توان دریافت ، دارای یک اهرم می باشد که حرکت به یک طرف برای آب داغ ، طرف دیگر آب سرد و حد وسط دمای متوسط آب می باشد. شیرآلات ظرفشویی دوکاره علاوه بر خروجی آب اصلی، خروجی آب تسویه نیز دارد و برای مکان هایی با سختی آب بالا بسیار کاربردی است. بنابراین باید در انتخاب مدل خود علاوه بر زیبایی به کاربرد مناسب آنها نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

اما در آشپزخانه هایی که پخت و پز صورت می گیرد این موضوع متفاوت است و باید به مواردی جهت انتخاب شیر ظرفشویی مناسب دقت کنید. شیلنگ های مناسب را به منابع آب وصل کنید - گرم به گرم، سرد به سرد. وقت آن است که آب را دوباره وصل کنید. سر شیر را به درستی وصل کنید (نحوه اتصال در سر شیرهای مختلف متفاوت است). زیر سینک، وزنه را به دور شیلنگ شیر آب وصل کنید. تنها بخش مورد نیاز کاربر یعنی پنل تنظیم دمای آب و یا دستگیره باز و بسته کردن جریان آب بر روی دیوار و در دسترس کاربران قرار می گیرد. مشکل حتی ممکن است به دلیل فشار آب خیلی زیاد یا خیلی کم خطوط آب گرم و سرد باشد. مطمئناً فکر داشتن لیستی از شیرهای آب زیبا که در طیف وسیعی از طرحهای مدرن، کلاسیک و حتی معاصر ساخته میشود، همۀ ما را مجذوب خود خواهند کرد. چرا که علیرغم اینکه از این شیر میتوان در کنار هر نوع کاسه ای استفاده کرد اما بهتر است طرح انتخابی شـیر تـوالت با طرح و مدل کاسه نیز از نظر طرح همخوانی داشته باشد. استاندارد بودن و با کیفیت بودن مواد اولیه اهمیت ویژه ای در تولید شیرآلات ساختمانی دارد و باید به تمامی قطعات تشکیل دهنده ی درونی آن توجه داشت و از فروشنده ضمانت با کیفیت بودن قطعات از جمله پیچ و مهره، سوپاپ و واشر اطمینان حاصل کرد.

از دیگر ویژگی های فروشگاه اینترنتی نصب سرا کیفیت و اصالت محصولات می باشند که به دلیل فروش مستقیم توسط تولید کننده گان در این فروشگاه تمامی اجنان با ضمانت کیفیت و اصالت کالا ارائه میشوند. همواره نصب لوازم ساختمانی به ویژه شیرآلات ساختمانی از دغدغه های خریداران مخصوصا بعد از خرید بوده است فروشگاه اینترنتی نصب سرا با هدف رفع این دغدغه همچنین ارائه کالای با کیفیت به هموطنان عزیز شروع به فعالیت نموده است. نصب سراه امکان نصب رایگان در محل را توسط مجرب ترین افراد فراهم نموده به نوعی که هموطنان عزیز میتوانند با خیالی آسوده لوازم انتخابی خود را سفارش دهند و در سریعترین زمان نصب شده در محل خود تحویل بگیرند و سپس اقدام به پرداخت هزینه نمایند. ضد زنگ بودن بدنه باعث میشود بعد از چندسال استفاده در تماس با آب، شیر سینک آریس همچنان کیفیت و رنگ خود را به خوبی حفظ کند. این مشکل اغلب در اثر جمع شدن مواد معدنی در قسمتهای مختلف شیرآلات یا وجود ساقه (Seal) آسیب دیده در داخل کارتریج ایجاد میشود. انتهای شیلنگ شیر را به محل خروجی شیر (درست زیر پایه شیر) با یک کلیپس یا سایر اتصالات همراه با شیر جدید، وصل کنید.

زیرا شیلنگ در طول مراحل بعدی توسط وزنه کشیده می شود. اکنون زمان نصب وزنه شیلنگ است. به آرامی شیلنگ آب را بکشید تا مطمئن شوید که آن را محکم وصل کرده اید. یک مهره 3/4 نیز در شیرهای دیواری یا توکاسه دو پایه برای متصل کردن شیر به لنگی یا زانوی لوله آب در این شیرها تعبیه شده که با واشر 3/4 آب بندی میشوند . در برخی فضاها به علت زیبایی یا محدودیت، شیر ظرفشویی را در گوشه سینک و اوریب نصب می کنند که در این صورت سینک ظرفشویی باید ظرفیت این طرح را در خود داشته باشد. بنا به دلایل فوق انتخاب شیر آشپزخانه از نظر جنس و کیفیت و همینطور زیبایی در معماری امروزی بسیار مهم می باشد. ظرافت و زیبایی این شیرآلات تداعی کننده خصوصیات زنانه است. شیرآلات توالت فرنگی و ایرانی اندازههای خاص خود را دارند به همین دلیل قبل از انتخاب شیرآلات توکار، باید نوع توالت خود را انتخاب کنید. شیرآلات ساختمانی در مدل ها و طرح های مختلفی وجود دارند و برای سینک آشپزخانه، روشویی سرویس بهداشتی، شیرآلات دستشویی، دوش حمام، شیرآلات توالت فرنگی و … در این مرحله واشر اورینگ برای نصب شیر مخصوص روی کاسه روشویی نصب میشود. در قسمت فرستنده دستگاه، بهطور پیوسته امواج تولید و ارسال میشود.بخشی از امواج تولیدشده با برخورد به اجسام و اشیای مختلف به گیرنده میرسند و الگوی بازتاب ایجاد میشود.

منبع:

خرید مایع ریز اتوماتیک از آریان فراز

[ چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 ] [ 9:14 ] [ آقای خبر ] [2977 بازدید]


همچنین بر اساس اعلام اتاق اصناف ایران، طی هفتههای اخیر اصناف روزانه ۵۰۰۰ میلیارد تومان کاهش فروش داشتند، در حالی که نقش صنوف از شیوع ویروس کرونا کمتر از ۱۵ درصد است و سهم حمل و نقل عمومی در گسترش بیماری خیلی بیشتر است. پمپ کارواش برتولینی سبک تر و راحت تر کار می کند ، با سطح سر و صدای بسیار کمتر ، اجزایی که به راحتی تعمیر یا تعویض می شوند. در این بین هرچه زاویه پاشش آب نازل کمتر باشد، دستگاه آب را متمرکز تر پاشش می کند. هر چقدر اندازه ی موتور بزرگتر باشد، قدرت آن نیز بیشتر است. با داشتن یک دستگاه واترجت گازی به راحتی و هرکجا که نیاز باشد، میتواند از دستگاه استفاده کنید. با توجه به تخصصی بودن این تجهیزات داشتن اطلاعات در رابطه با این بخشها باعث شناخت بهتر دستگاه و در نتیجه استفاده بهینه از آن خواهد شد. فضاهایی مانند کارخانه و صنایع مختلف، به دلیل تردد گسترده افراد و ماشین آلات، دچار آلودگی های بسیار زیادی می باشند که یکی از مهم ترین و بیشترین این آلودگی ها، خطوطی است که بر اثر تردد خودروها روی کفپوش ها ایجاد می گردد.

پمپ ها در طول سالیان دارای مشکلاتی بودند که از آن جمله می توان به محدودیت فنی، دست و پا گیر بودن، بسیار پر سر و صدا و نگهداری آن دشوار بود. از این پمپ ها می توان در مواردی علاوه بر استفاده در کارواش و شستشوی ماشین نیز بهره برد. همچنین پمپهای کارواشهای کارچر آلمان مجهز به تکنولوژی خنککنندگی به وسیلهی آب عبوری میباشند که این امر سبب کنترل دمای موتور و پمپ دستگاه کارواش شده و به وسیله امکان کارکرد طولانی مدت را میدهد. این عوامل در مجموع آبپاش مخفی شونده فضای سبز هانتر را به یکی از محبوب ترین آبپاش های موجود در بازار تبدیل کرده اند. انواع مدل ها و رده های گوناگون این دستگاه تمامی رسوبات و چربی ها و جرم های سطحی و عمیق را میان برده بدون آنکه کمترین آسیب و خسارتی به سطح اصلی وارد شود. در تمامی رده های مختلف دستگاه کارواش صنعتی امکان تنظیم و کنترل فشار با توجه به نوع عملیات، جنس سطح، نوع و شدت آلودگی وجود دارد. پمپ های سانتریفیوژ عمودی که جنس بدنه آن استیل ضد زنگ است. پمپ های چند پروانه عمودی ضد زنگ و ضد خوردگی . الکتروپمپ تمام استیل و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده از فولاد ضد زنگ.

کارواش COOFIX ابعاد و وزن کمی دارد به همین خاطر مشکلی در جا به جایی و حمل و نقل آن وجود دارد. این پروانه با چرخش 50 دور در ثانیه ، آب را در 3 مرحله به پودر تبدیل می کند. استفاده از این سیستم ها مزایای زیادی دارد و به همین دلیل مرغداری ها حتما باید مجهز به یک سیستم تأمین رطوبت باشند. اتصالات دستگاه کارواش خانگی C120.6 با سیستم click & clean بوده و به همین دلیل استفاده از آن با سهولت کاربری همراه خواهد بود. از سیستم های نوین آبیاری بارانی است که دارای یک دکل مرکزی ثابت و یک محور شامل تعداد زیادی آبپاش که به دور دکل مرکزی میچرخد. پمپ های فشار قوی سه فاز مخصوص پمپاژ آبیاری. آبپاش بارانی یکی از مهم ترین سیستم های آبیاری بوده که وظیفه آبیاری یکنواخت مزرعه را بر عهده داشته، به شکلی که هیچ آبی در محل آبیاری هدر نرود. این شرکت برای اولین بار در ساخت پمپ های پیستون دو منظوره برای پاشش تخصص داشت که به زودی در بازارهای ملی و بین المللی رواج یافت.

این نازل ها با پاشش کنترل شده یک سطح منظم از آب، امکان کنترل عملیات شستشو را به اپراتور می دهند. در مورد تفنگیهای کارواش قدرتمند Kärcher آلمان نیز ویژگیهای مختلفی را میتوان عنوان کرد. سیستم قطع کن اتوماتیک یک کانال کناری باز می کند به صورتی که طی یک چرخه آب به طور مداوم از پمپ خارج شده و دوباره به آن باز می گردد؛ در نتیجه از خرابی پمپ جلوگیری شده و طول عمر آن افزایش می یابد. تفنگی قطع و وصل شدن جریان آب را بدون نیاز به روشن و خاموش کردن دستگاه کنترل می کند. این فرآیند به وسیله سیستم قطع کن اتوماتیک یا total stop صورت می گیرد که مانع از کارکرد مداوم پمپ و استهلاک بی مورد آن می شود. وزن مناسب و ابعاد کوچک دستگاه باعث جابجایی راحت این مدل پمپ کارواش خانگی آنشی میشود. در طراحی پمپ کارواش برتولینی، شرکت برتولینی از سیستم اختصاصی استفاده می کند که باعث افزایش منابع و قابلیت اطمینان عملکرد پمپ می شود. کارواش صنعتی آب سرد تغییری در دمای آب ورودی ایجاد نمیکند و فقط باعث میشود فشار آب زیاد شده و به بیرون بپاشد. بنابراين برتوليني ، سریعا براي تامین نيازهاي بازار، در طراحی و تحول پمپ هاي جديدي را براي انجام بهتر كار به وجود آورد.

در مورد تایمر آبیاری قطره ای بیشتر بخوانید.

[ يکشنبه 19 ارديبهشت 1400 ] [ 16:33 ] [ آقای خبر ] [22 بازدید]
.: Weblog Themes By pichak :.

درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین : 2
بازدید امروز : 57
بازدید دیروز : 160
هفته گذشته : 693
ماه گذشته : 3858
سال گذشته : 3858
کل بازدید : 21725
کل مطالب : 15
نظرات : 0
امکانات وب